sklep on-line
On line:
Licznik odwiedzin:Candy całoroczne
Zajęcia "MAMA I DZIECKO"

Plan spotkania:

Na zajęciach przede wszystkim dobrze się bawimy i spędzamy razem czas, ale również dekupażujemy (zarówno mama jak i dziecko) tak, aby ze spotkania wynieść nie tylko fajne, nowe znajomości, ale również namacalny dowód rodzinnej twórczości.

Zasady uczestnictwa:

Dziecko przynosi swoją pracę dekupażową do pochwalenia się, jeśli jeszcze nigdy nie wykonało żadnej pracy nie szkodzi, ale aby było mu miło namówcie je na wykonanie rysunku czy czegoś, czym będzie się mogło pochwalić.  

Mama przynosi coś słodkiego do kawy.

Kawa i herbata do dyspozycji na miejscu.

Koszt spotkania – 20zł mama + 20zł dziecko, opłata ta zawiera:

Korzystanie ze wszystkich dostępnych w pracowni narzędzi, farb oraz preparatów potrzebnych do ozdobienia przedmiotu. W cenę nie wchodzą przedmioty do zdobienia, które można nabyć na miejscu w pracowni lub przynieść z domu. Chciałabym tylko, aby zarówno w przypadku mamy jak i dziecka był to przedmiot mały!!!, tak, aby po pierwsze nie zajął nam pół stołu (przy dużej ilości osób to bardzo ważne), a po drugie, aby móc jego zdobienie skończyć w czasie trwania spotkania.

Czas trwania zajęć: ok. 2, 5h – myślę, że to górna granica dla dzieci

Ilość miejsc: 5 tzn. może przyjść 5 mam z dziećmi.

Termin zajęć: 10 listopada godz. 15:00-17:30

i jeszcze jedna ważna uwaga

Chciałabym podkreślić, że celem tych zajęć jest dobra zabawa oraz twórcze spędzenie czasu z dzieckiem. Dlatego proszę abyście nie nastawiały się na wykonanie dzieła sztuki. Nie planujcie, że ozdobicie sobie wypasioną szkatułkę w czasochłonnej, skomplikowanej technice, wymagającej położenia kilku warstw farb i różnych preparatów, bo to zajmie nam więcej niż czas przeznaczony na te zajęcia. Będziecie więc jak to się mówi "gonić w piętkę", biegać z suszarkami i nie będziecie w stanie poświęcić czasu dziecku, a całe zajęcia odbędą się w atmosferze "na wariata". Na zajęciach MAMA I DZIECKO z założenia skupiamy się na dziecku, a dokładnie na twórczym spędzeniu z nim czasu, dzieleniu wspólnej pasji, której na imię decoupage. Wybierzcie więc dla siebie mały i prosty w formie przedmiot (np. bransoletki, ramki na zdjęcia, deseczki, podkładki, zakładki, malutkie pudełeczka, wizytowniki itp) tak abyście miały czas dla swojego dziecka i były do jego dyspozycji gdy będzie potrzebowało pomocy czy rady. 

Będę wdzięczna za jak najszybsze potwierdzenie swojej obecności