sklep on-line
On line:
Licznik odwiedzin:Candy całoroczne
KURS "DECOUPAGE PODSTAWOWY"

Dla kogo? Dla osób, które nie miały jeszcze kontaktu z decoupage’m lub miały, ale dopiero początkują i brak im mocnych podstaw.

Opis: Na kursie zostaną omówione i przećwiczone dwie techniki podstawowe czyli „Technika serwetkowa” oraz „Decoupage klasyczny”. Pod okiem instruktorki uczestniczki ozdobią 2 przedmioty o stosunkowo różnych powierzchniach (drewniany i szklany) papierem i serwetkami dzięki czemu nauczą się pracy zarówno na różnych powierzchniach jak i ozdabiania różnymi materiałami.

W części teoretycznej (obiecuję, że nie będę przynudzać) omówię następujące zagadnienia:

 1. Rodzaje podłoża
 2. Przygotowanie różnych rodzajów podłoża do zdobienia
 3. Malowanie tła i dobór kolorów
 4. Papiery i serwetki - różnice – wady, zalety oraz zastosowanie
 5. Wycinanie wzorów zarówno z papieru jak i serwetek
 6. Komponowanie wzoru na zdobionym przedmiocie
 7. Metody klejenia papieru i serwetek
 8. Lakierowanie
 9. Media, podkłady, farby, kleje, lakiery - opowiem o tych sprawdzonych oraz wymienię te, na które nie warto wydawać pieniędzy.
 10. A na koniec „niezbędnik dekupażystki” – jak go skompletować aby nie zbankrutować :-)
 11. Przy ostatnim łyku kawy opowiem jeszcze o podstawowych błędach jakie popełniają osoby początkujące i jak ich uniknąć.

Z kursu wyniesiesz na pewno fajne znajomości, głowę pełną pomysłów i inspiracji oraz dwie prace swojego autorstwa, ale przede wszystkim naprawdę solidne podstawy techniki decoupage, absolutnie niezbędne do dalszych poczynań każdej dekupażystki.

Czas trwania: 4-5 godzin

Ilość miejsc: 4

Koszt: 90 zł. Cena obejmuje przedmioty do zdobienia, wszystkie materiały potrzebne do wykonania pracy oraz kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Po zajęciach ozdobione przedmioty uczestniczki zabierają do domu.

Informacje i zapisy: recznie.robione@wp.pl lub tel.: 787-636-018

Najbliższy termin: zapytaj mnie